Zvolen nový výbor

V neděli 8.12.2019 od 10 hodin proběhla v Hotelu Květoň výroční valná hromada našeho sboru. Zúčastnilo se jí 37 dospělých členů a 15 členů z řad dětí. Tímto byla valná hromada usnášeníschopná.

Po přivítání, volbě členů jednotlivých komisí a uctění památky zesnulých bratrů a sester, se přešlo ke čtení zpráv za uplynulé období. Očekávala se opět zábavná zpráva z pera Tomáše Fabiána, ta ovšem nepřišla. Nahrazena byla ostrou kritikou k vedení hasičského hnutí.

Hlavním úkolem letošní výroční valné hromady bylo zvolit nového starostu a výbor sboru. Na funkci starosty kandidoval jen Jan Basel a svou funkci suveréně obhájil. Zbývajícími členy výboru byli zvoleni: Tomáš Fabián, Matěj Hlaváč, Jan Kraus, Matouš Melichařík, Žaneta Ondruchová, Svatopluk Pastorek, Zuzana Skalková, Martin Skýpala, Martina Skýpalová a Jan Zátorský.

Na první výborové schůzi byl náměstkem starosty zvolen Martin Skýpala, velitelem družstva Tomáš Fabián, hospodářkou Žaneta Ondruchová, jednatelem Matouš Melichařík a vedoucím mladých hasičů Matěj Hlaváč. Jednalo se také o pořádání jednotlivých akcí v letošním roce a níže je jejich přehled.

DatumAkce
sobota 2.5.2020Obvodová soutěž mladých hasičů
úterý 23.6.2020Svatojánské ohně
sobota 27.6.2020Den obce s hasiči
sobota 19.9.2020Novosedelské sklepy open
sobota 14.11.2020Hodová zábava

You may also like...