Mladší žáci po slušném výkonu devatenáctí

V neděli 11.8.2019 se za slunečného počasí uskutečnila další soutěž mladých hasičů ze seriálu Okresní ligy, kdy byl tentokrát hostitelem sbor dobrovolných hasičů na Dolní Bečvě. Kvůli velkému množství absencí jsme tentokrát přihlásili jen družstvo mladších žáků.

Jako již tradičně jsme zahájili soutěž štafetami dvojic. První pokus se nám absolutně nepovedl, čemuž odpovídal i výsledný čas 133,91 s. Ve druhém pokusu došlo k výraznému zlepšení a docílený čas 98,51 sekundy byl jedním z nejlepších, kterého mladší žáci zatím dosáhli. Stačil nám na průběžné 18. místo.

Do požárního útoku jsme šli i s některými nováčky s velkým odhodláním se posunout pořadím výš. První útok děti velice slušně rozběhly, podařilo se jim i v dobrém čase sestřelit terče, ale chybou na proudu, kdy překročil nástřikovou čáru, byl náš pokus neplatný. Druhý pokus byl opět pěkně rozběhnutý, všem závodníkům se podařilo spojit a tentokrát byl provedený i bez porušení pravidel. Čas 25,20 s, taky jeden z nejrychlejších, nás zařadil opět na průběžnou 18 pozici. V celkovém součtu i se štafetami dvojic to ale bohužel stačilo pouze na místo devatenácté.

Příští soutěž se koná v sobotu 24.8.2019 na Prostřední Bečvě. Tam potřebujeme pro hodnocení v Okresní lize odběhnout jak s mladšími, tak staršími žáky.

You may also like...