5. místo na Videčské vlně

V pátek 19. července se ve Vidči uskutečnila tradiční noční soutěž v požárním útoku – Videčská vlna. Po několika letech jsme opět poskládali soutěžní družstvo a dorazili sousední sbor v jeho činnosti podpořit.

Původně jsme měli startovat ze sedmé pozice, kvůli zpoždění ostatních sborů jsme nakonec vyběhli už jako třetí v pořadí. Tato skutečnost nás nerozhodila, naopak se ukázala být výhodou. Nepříjemný závěrečný výběh pro proudaře se dal zvládnout ještě „suchou nohou“. Slušný výkon za 25,63s nás až do poslední chvíle držel na medailových pozicích. V posledních třech pokusech jsme ovšem byli dvakrát překonáni a obsadili konečnou pátou příčku.

Náš sbor reprezentovali: Richard Randus, Karel Melichařík, Lubomír Pěnička, Žaneta Ondruchová, Matouš Melichařík a Matěj Hlaváč

You may also like...