„O pohár starosty obce“ – 12. ročník za námi

29. červen patřil ve Stříteži hasičům. Na odpolední dětské klání navazovala od 21:30 hodin soutěž dospělých. Zúčastnilo se ho 9 družstev ve třech kategoriích, náš sbor reprezentovaly ženy, muži i veteráni.

Kvůli malému počtu přihlášených družstev, měl každý možnost provést svůj pokus v požárním útoku dvakrát. Nejlépe si vedli muži, kteří předvedli po dlouhé době velice slušný výkon – 21,05 sekundy, špatně si nevedly ani ženy, ale čas 27,3 sekundy na Loučku nestačil. Veteráni bohužel nenavázali na svůj výborný výkon z obvodové soutěže a s časem 32,26 sekundy zaznamenali zhoršení.

Nejlepšího výsledku dosáhli veteráni z Velkých Karlovic, kteří stlačili svůj pokus pod 18 sekund. Letošní ročník byl snímán kamerou a její záznam byl živě promítán přes projektor na plátno. Celou soutěž uváděl stejně jako u dětí bratr Josef Vlk, rozhodčí nám zajistil sbor z Veselé.

Kompletní fotogalerie zde!

You may also like...