Memoriál Daniela Třeštíka – další zlepšení mladých hasičů

V sobotu 29.6.2019 jsme v našem sportovním areálu uspořádali 1. ročník „Memoriálu Daniela Třeštíka“, tedy soutěže v požárním sportu pro mladé hasiče. Vzhledem k tomu, že soutěž nebyla zařazena do okresní ligy, mohli jsme si dovolit vynechat štafety požárních dvojic a soutěžit pouze v požárním útoku.

Kvůli dopolední soutěži okresní ligy na Bystřičce se naší pohárovky zúčastnily jen sbory Veselé a Vidče. Po dohodě s vedoucími družstev, vedoucím soutěže Matějem Hlaváčem a rozhodčí paní Zdeňkou Kovářovou, každý z prihlášených prováděl tři pokusy, přičemž o celkovém pořadí rozhodoval součet dvou nejlepších časů. Obě naše družstva předvedla svá dosavadní maxima, po zásluze nechali vždy alepoň jednoho ze soupeřů za sebou a užili si slastný pocit z vyhraného poháru. Mladší žáci zaběhli svůj nejlepší pokus v čase 23,92 sekundy, starší za 22,37 sekundy.

Celou soutěží skvěle prováděl starosta našeho okrsku bratr Josef Vlk ze Starého Zubří. Už nyní se těšíme na příští ročník, který snad nebude kolidovat se žádnou ze soutěží okresní ligy a zúčastní se ho více družstev.

Kompletní fotogalerie zde!

You may also like...