Neúspěšná soutěž MH v Růžďce

Na Den dětí, tedy v sobotu 1.6.2019 se uskutečnila další soutěž mladých hasičů v rámci Okresní ligy, tentokrát v Růžďce. Za slunečného počasí jsme opět přihlásili jak družstvo starších, tak i mladších žáků.

Nejprve jsme provedli všechny pokusy v disciplíně „Štafeta požárních dvojic“. I tentokrát se nám nepodařilo zaběhnout pokusy bez trestných vteřin a nemohli jsme tedy pomýšlet na dobré umístění. Starší žáci byli po této disciplíně na průběžné 22. pozici, mladší na 19.

Po štafetách přišel na řadu požární útok, kde nám tentokrát činilo největší problém nasazení sacího koše. Starší žáci zaběhli hluboko pod své možnosti a s nejlepším časem 48,23s skončili v útocích poslední – 23. Mladší žáci s pokusem za 24,72s vylepšili svůj dosud nejlepší soutěžní výkon a v rámci útoků byli na 18. místě. Přesto i v jejich výkonu byly veliké rezervy.

Celkově starší žáci skončili na posledním 23. místě, mladší se obsadili 18. pozici, tedy třetí od konce. Pozitivní je přístup dětí, které se snaží co nejvíce odkoukat od svých soupeřů a tyto věci praktikovat do tréninků i dalších soutěží. Příští soutěž, které se zúčastníme, se koná 22.6. v Hutisku-Solanci.

Náš sbor reprezentovaly tyto děti: Cáb Štěpán, Foltýnek Ivan, Gerla Matouš, Chlevišťan Štěpán, Kraus Tomáš, Randus Vít, Rohlederová Marie, Rohleder Martin, Špaková Anežka, Špak Ondřej, Špak Vojtěch, Třeštík Daniel, Urbanová Michaela, Urban Petr, Zajíc Vojtěch, Zátorský Matěj

You may also like...