9. a 10. místo na obvodové soutěži

V sobotu 4. 5. 2019 se po dlouhé zimní přípravě zúčastnila družstva starších a mladších žáků obvodové soutěže Hry Plamen. Soutěž se konala za příjemného počasí ve sportovním areálu na Dolní Bečvě.

V konfrontaci se zkušenějšími soupeři jsme obstáli, přestože se jednalo o naši premiérovou obvodovou soutěž a nebylo v našich možnostech se adekvátně připravit na všechny 4 disciplíny. Soutěžilo se ve štafetě 400 metrů CTIF, štafetě 4×60 metrů, štafetě požárních dvojic a požárním útoku. Děti se vydaly ze všech sil, všechny naše pokusy byly platné, což je dobrý příslib do budoucna a patří jim za to dík. Starší žáci obsadili konečné 9. místo, mladší skončili na místě 10. Je na čem stavět!

Fotogalerie – FB mladých hasičů

Fotogalerie – obec Střítež nad Bečvou

You may also like...